Комплект парта для детей и стул-трансформер FunDesk Sole-s Grey!


Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом під час виконання домашнього завдання. Модель Sole призначена для забезпечення комфортнішого середовища навчання. Стіл та стілець можуть бути легко відрегульовані за висотою, що дозволяє оптимально адаптувати його під відповідне зростання дитини. Поверхню навчального столу можна нахиляти до 60° для зручного письма, читання та малювання. Відсіки ящика в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг та канцелярського приладдя.
Особливості:
- 0 ° ~ 60 ° забезпечує кращий кут нахилу для письма, малювання та читання
- Антивідблискна поверхня столу допомагає захистити очі дитини
- Висувні ящики дозволяють зберігати книги та канцелярські товари
- Спеціальний дизайн без гострих кутів убереже Вашого малюка від можливих травм
- Багатофункціональний сталевий гак допомагає тримати шкільну сумку та підсклянник
- Спеціальне поглиблення на столі служить для зберігання ручок та олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку
- Регулювання висоти дозволяє столу та стільцю рости разом з вашою дитиною
- Рекомендований вік від 3 років
- Призначена для дітей ростом від 110 до 170 см
Специфікація:
| Призначення: | Непохитний навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 МДФ/АБС+ПП/Сталь |
| Товщина: | 18 мм |
| Доступний колір: | Голубий/Рожевий/Сірий/Зелений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 700x500x510-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 390x416x340-470 мм |
| Розмір столу: | 700x500 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 700x500 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання висоти: | 510-760 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 340-470 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Підстава столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 60° |
| Механізм кута нахилу: | Фіксатор роликовий |
Комплектація:
- Стіл ― 1шт.
- Стілець ― 1шт.
- Подарунки від компанії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Стульчик | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Фасады | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес комплекта | 17 кг |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Высота | 769 |
| Глубина | 500 см |
| Длина | 700 |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт. |
| Комплектация парты | Готовый комплект, С выдвижным ящиком, Со стулом |
| Минимальный возраст ребенка | Детский садик, младшая школа (5 - 14 лет) |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Опоры | металл |
| Парта | 1 шт. |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Товары для девочки 👧 | Товары для девочки 👧, Товары для мальчика 👦🏻, Универсальные 👩👧👦 |
| Трансформация стола в мольберт | Да |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Цвет | Серый |
| Ширина стола | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 790 ₴














